Őszi nyolcadik forduló

2014.10.13 12:50

MEGYEI III. OSZTÁLY

Nyolcadik forduló: 2014. október hó 11-12.

A bajnokság nyolcadik fordulójában csapatunk Kengyelre látogatott. Mindkét csapatunk számára csak a győzelem volt elfogadható eredmény.

CSERKESZŐLŐ és BESENYSZÖG TOVÁBBRA IS VERETLEN

Cserkeszőlő Kenderesen döntetlent játszott

FÉRFI FELNŐTT BAJNOKSÁG:

KENGYEL LSE – BESENYSZÖGI SE       0 - 2      (0 - 1)            Kengyel: 75 néző

Játékvezető: Földi Ferenc           segítői: Juhász Roland és Csányi Miklós

KENGYEL LSE: Tóth R. –Pozderka – Varga M. – Márkus – Balasi – Gál – Csíkós B. – Csabai – Varga D. – Csíkós Sz. – Kinyin –

Edző: Varga János

BESENYSZÖG: Sléder G. (Szabó S. 69.) – Varga N. – Czakó T. - Fejes L. – Tímári - Kiszely Sz. – Serfőző A. (Kiszely T. 83.)- Telek P (Peszeki P. 78.) –  Bali I. – Jánosi (Somogyi. 83.) – Donkó K.  –

Edző: Czapkó Tibor

További cserék: Hatvani, Nagy, Balogh,  illetve  Kecső K., Hajdú P.

Góllövők: Serfőző (16.), Telek P. (75.)

Sárga lap: Czapkó T., Somogyi.

Szép számú közönség előtt, talán az utolsó nyári időben került sor a mérkőzésre. A meleg „bénítólag” hatott a játékosokra is. A mérkőzés elején nem sikerült semmi és kiegyenlítődött játék folyt a pályán. A 16. percben a balszélen Serfőző húzott el a baloldalon, kissé kisodródva az alapvonal közelében ballábbal keményen lőtte kapura. A lövése az ellenkező oldal felső kapu sarkában kiszakította a pókhálót.  Óriási gól! Egy nulla csapatunk javára. A szünetig „langyos” játék folyt, kihagyott helyzetekkel, gól nem született.

A szünet után sem villanyozódott fel egyik csapat sem. Kiegyenlített játék folyt a két ötös vonal között. A kapuk nem igen forogtak veszélyben. A 75. percben eldőlt a mérkőzés, Telek Peti talált a kapuba. Kettő - nulla, és ez is maradt az eredmény.

A mai mérkőzésen a játékvezető és segítői jól, korrektül vezették a mérkőzést.