Őszi ötödik forduló

2014.09.22 10:50

MEGYEI III. OSZTÁLY

Ötödik forduló: 2014. szeptember hó 20-21.

A bajnokság ötödik fordulójában csapatunk hazai pályán fogadta a szolnoki Lurkó Focimánia FK-t. A pontveszteség nélküli Kenderes I. Kunmadarasra látogatott, ahol pontot vesztett.

Férfi ifjúsági bajnokság:

Tiszaszőlősi KSE csapata pontveszteség nélküli a mezőnyben

BESENYSZÖGI SE   - LURKÓ FOCIMÁNIA      2 – 0   (2 - 0)                                Besenyszög: 20 néző

Játékvezető:  Vásár Béla    segítője: Major István.

Besenyszög: Szabó S – Fejes L– Gólya (Varga P.72.) – Héja N – Koncsik Á– Nyeső A –Szabó Gy. – Varga T. – Lévai Z. –Danajka B.(Nyeső Cs.79.) -Papp Dominik –

Lurkó Focimánia: Kovács – Fazekas – Szabari – Dancz – Gerőcs – Al Sabahi Ahmeo – Bátyai – Diós – Nagy M – Nagy N – Al Sabahi Abdullah

Góllövők:  Fejes L. (17.), Danajka B (35.)

Sárga lap: Nyeső A (75.) illetve Al Sabahi Ahmeo (78.)

Ma jó talajú pályán kezdődött a mérkőzés. A vendégcsapat eddig százszázalékosan szerepelt. Ennek tudatában a mérkőzés elején csapatunk megilletődve játszott a magas testi felépítésű vendégek ellen, akik eddigi mérkőzéseiken ontották a gólokat. Tíz perc elteltével átvette csapatunk a játék irányítását. A vendégek nem tudták támadásainkat sem megtörni, sem lassítani. Csupán az volt a baj, hogy helyzeteinket nem tudtuk korán gólra váltani.  Azonban a fölényünk a 17. és 35. percben gólokká érett. A mérkőzés folyamán azonban már nem tudtunk a gólhelyzetek sokaságából egyet sem kihasználni. Maradt a kettő nullás eredmény. Fiataljainkat dicséret illeti, mivel végig harcolták a mérkőzést és itthon tartották a három bajnoki pontot.

Férfi felnőtt bajnokság:

NINCS MÁR PONTVESZTESÉG NÉLKÜLI CSAPAT.

VERETLENEK: Besenyszögi SE, Cserkeszőlői SE és a Kenderes I.

A bajnokság ötödik fordulójában csapatunk hazai pályán fogadta a szolnoki Lurkó Focimánia-t, aki még pont nélkül állt. A pontveszteség nélküli Kenderes I. Kunmadarasra látogatott ahol pontot vesztett.

BESENYSZÖGI SE – LURKÓ FOCIMÁNIA FK       3 – 2      (0 - 1)          Besenyszög: 90 néző

Játékvezető: Gulácsi Antal          segítői: Vásár Béla és Major István

BESENYSZÖG: Sléder G. – Varga N. – Tímári Cs – Hajdú P (Donkó K. 74.)- Telek P – Peszeki P. – Czapkó  T. – Bali I. – Kovács M (Kiszely Sz. 43.)– Kiszely T. (Fullajtár. 63.) –

LURKÓ FOCIMÁNIA FK: Ozsvárt – Nagy D – Korán – Csomós – szabó Z – Vajon – Rézműves – Utasi – Fazekas – Kelemen – Rochnyák -