Őszi hetedik forduló

2014.10.06 10:44

MEGYEI III. OSZTÁLY

Hetedik forduló: 2014. október hó 04-05.

A bajnokság hetedik fordulójában csapatunk a listavezető Kenderes I. csapatát fogadta. Mindkét csapatunk számára fontos volt a győzelem. A bajnokságban az első és harmadik helyezett beékelődő Cserkeszőlő Jászszentandrásra látogatott.

LISTA VEZETŐ VERESÉGE BESENYSZÖGÖN

Őrzi veretlenségét: Besenyszögi SE, Cserkeszőlői SE

FÉRFI FELNŐTT BAJNOKSÁG:

BESENYSZÖGI SE – KENDERES I.       2 - 1      (2 - 1)         Besenyszög: 107 néző

Játékvezető: Csányi Miklós        segítői: Mati Viktor és Csík János

BESENYSZÖG: Sléder G. – Varga N. – Czakó T. - Fejes L. – Kiszely Sz. - Telek P (Kiszely T. 67.) – Fullajtár (Peszeki P. 78.)– Bali I. _ Jánosi – Donkó K.  – Serfőző –

Edző: Czapkó Tibor

KENDERSE I.: Rakás – Sipos – Baktai – Veres – Mondi – Koszta (Zsindely 86.) – Nagy (Majláth. 76.) – Ficzere – Földvári – Lakatos – Farkas –

Edző: Pádár Mihály

További cserék: Hajdú P., Csajbók Á., Kovács M., Kecső K., Szabó S.  illetve  Demeter, Baranya

Góllövők: Serfőző (20.), Bali I. (23.) illetve Lakatos (36.)

Sárga lap: Jánosi (37.), Fullajtár (67.) illetve Földvári (18.), Lakatos (37.), Koszta (71.)

Szép számú közönség előtt, szemerkélő, esős időben került sor a mérkőzésre.  Csapatunk némi mezőnyfölényre tett szert a mérkőzés elején, de a szerencsével hadilábon állt. Mindkét csapat nagyon akarta a győzelmet. A mérkőzés 20. percében a hazai csapat erős támadásban lendült, és nagyszerű támadások sorozatát vezette, a jól védekező vendégek ellen. 23. percben egy baloldali támadás után az átívelt labdát Serfőző a kapuba gurította. Sakk – matt helyzetben a kapus tehetetlen volt. A vendégek reklamálásba kezdtek, de a sárgalapok helyett csak „ejnye-ejnye” jutott a játékvezető tarsolyából. A hazaiak továbbra is támadásba maradtak és három perc múlva Bali ismét a kapuba talált. Kettő nullára vezetünk és már ünnepeltünk. A vendégek megérezték az ünnepi hangulatot a hazai csapatnál és a harminc hatodik percben jelezték, hogy nincs még vége a mérkőzésnek. Óriási védelmi hibák sorozatából, kaptunk egy elkerülhető gólt.  Az első félidőben már egyik csapat sem volt eredményes.

A második félidőben némi mezőny fölényben volt csapatunk, de továbbra is gólképtelenek voltak csatáraink gólt lőni. Vészesen fogyott az idő. A vendégek utolsó támadásba kezdtek, de nem voltak eredményesek. Az eredménytelenség mindkét csapat jellemzője lett a mérkőzés végét jelző sípszóig. Nehéz mérkőzésen vagyunk túl, de csapatunk tovább őrzi veretlenségét. A fiúk ma időnként jó játékot produkáltak, de a küzdés időnként elhalt.

A mai mérkőzésen a játékvezető és segítői jól működtek, egy két esettől eltekintve, amikor a nézők idegeit borzolták ítéletükkel.