Őszi kilencedik forduló

2014.10.21 09:46

MEGYEI III. OSZTÁLY

Kilencedik forduló: 2014. október hó 19.

A hétvégi fordulón Jászjákóhalma csapatait fogadtuk. Kellemes napsütéses időben, jól előkészített pályán került sor a mérkőzés megrendezésére.

CSAPATUNK HAZAI PÁLYÁN ELVESZTETTE VERETLENSÉGÉT

CSERKESZŐLŐ CSAPATA TOVÁBBRA is VERETLEN és VEZETI a TABELLÁT

FÉRFI FELNŐTT BAJNOKSÁG:

BESENYSZÖGI SE – JÁSZJÁKÓHALMAI KSE       0 - 2      (0 - 0)            Besenyszög: 85 néző

Játékvezető: Jónás János            segítői: Markóth István Ádám, Csík János

BESENYSZÖG:  Sléder G. – Varga N. – Czapkó T. - Fejes L. (Somogyi Sz.73.) – Tímári (Annus Á. 62.) - Serfőző A. – Kiszely T. (Deregi 82.) -Telek P. –  Bali I. –  Kiszely Sz. (Csajbók Á.90.)  –  Donkó K.(Kovács M. 46.)  –

Edző: Czapkó Tibor

JÁSZJÁKÓHALMAI KSE: Tóth N. (Turóczi 46.) – Fekete – Herédi (Kiss 86.)– Mártai D. – Baranyi – Kovács – Háló (Vadócin 56.) – László – Szerencsi – Tóth F. (Orosz 83.) -  Mártai G. -

Edző: Rostás Sándor

További cserék: Szabó S.  illetve  -

Góllövők: Tóth F. (60.),  Márton G. (80.)

Sárga lap: Czapkó T. (72), Varga N.(63.) illetve Kovács (40.), Tóth F. (65.)

Ragyogó idő, jó talajú pálya, szép számú közönség. Egy jó mérkőzéshez minden adott volt. Jó kezdett mindkét csapat. Egyenlő erők, kemény küzdelme folyt a pályán. A kapusok felváltva hárították az igencsak gyenge lövéseket. Nem volt a pályán ezen a napon egy góllövő csatárrá előrelépett játékos sem. Az ötösig eljutottak a csapatok, de a befejezés nem sikerült. Rendre elmaradtak a gólok.  A szünetig egyik csapat sem tudott előnyt kovácsolni.

A második félidő ott folytatódott ahol abba maradt. Az í-re egyik csapat sem tudta fel tenni a vesszőt. Jó kapus teljesítmények jellemezték a mérkőzést.  Egyik csapat sem tudta bevenni a másik kapuját. A végjáték elmaradt. A 60. percben tizenegyeshez jutott a vendégcsapat. Tóth Frigyes könnyedén értékesítette. Ezután a hazai csapat fokozta a tempót, de a 67. percben szabályos tizenegyest nem ítélt meg a játékvezető, amely tovább borzolta a paprikás hangulatot. Mindent egy lapra tett fel csapatunk és erőteljesen elkezdte ostromolni a vendégek kapuját. A beszorított vendégek, a 80. percben kitörtek a gyűrűből és kontratámadásból megszerezték a végső győzelmet jelentő második gólt. Az egy gólos mérkőzésen a szerencsésebb csapat két góllal tudott nyerni. a vendég győzelem megérdemelt volt a mai napon.

A mérkőzés vezető óriásit hibázott a tizenegyes meg nem adásával, aki a mérkőzés folyamán jól működött, de ez az egy ítélete eldöntötte a mérkőzés sorsát.