U 21. férfi ifjúsági:

Besenyszögi SE – Tiszaszőlősi KSE     2 – 5  ( 1 – 0)

Besenyszög: 35 néző

Játékvezető: Major István   -    segítője: Kelemen Jenő

Besenyszög: Szabó Sebestyén – Papp Dominik – Lévai Zoltán – Varga Tamás ( Szabó Gyula 60.perc) – Gólya András – Koncsik Ádám – Héja Norbert –Gilszki Patrik – Fejes Levente (Nyeső Csaba 75.perc) – Nyeső Attila (Czakó Tamás 80.perc) – Danajka Balázs

Góllövők: Danajka (35), Lévai Z (87) illetve: Barkóczi A. (58,62), Guthi P. (80,85), Nagy B. (88)

Fülledt melegben került megrendezésre a mérkőzés. Ha álmosan is, a hazai csapat veszélyeztette a vendégek kapuját. Nem maradt el a vendégek válasza sem. Kiegyensúlyozott mérkőzésen egy szerencsés góllal vezetett a hazai csapat a félidőben. A második félidőben folytatódott a kiegyenlített mérkőzés, de a hazaiak egyre többet hibáztak és az 58 percben egyenlített a vendégcsapat. Ettől kezdve csak a pályán voltak a hazaiak, de nem tudtak támadást vezetni. Az elfáradt hazai csapat sorra kapta a gólokat. 87. percben szépítettek, de azonnal kontráztak a vendégek és kialakították a végeredményt. A vendégek megérdemelten vitték a három bajnoki pontot.

Férfi felnőtt:

Besenyszögi SE – Tiszaszőlősi KSE      2 – 1  (0 - 1)

Besenyszög: 50 néző  (többsége Tiszaszőlősi drukker, „hang” túlerővel )

Besenyszög: Sléder G. – Donkó – Varga N. – Kiszely Sz. – Czapkó T. – Tímári (Kovács M. 86.perc) – Serfőző A. (Peszeki P. – 66.perc) - Jánosi – Kiszely T. –Telek P. – Fejes L. –

Csere: Hajdú P. – Kecső K. – Szabó S.

Kiállítva: Horváth Zs (Tiszaszőlős, 74.perc)

Góllövők: Telek P. (64), Varga N. (88) illetve Horváth Zs. (29)

Mindkét csapat támadólag lépett fel. Felváltva forogtak veszélyben a kapuk. A 26. percben 24 méterről meglőtt szabadrúgás a kapufán csattant és visszavágódó labda a kapus kezéről a kapuba pattant. Tovább folytatódott a játék, amely egyre keményebb lett. A hazaiak nem tudtak kibontakozni a jól védekező vendégek ellen. A második félidőben kicserélődött a hazai csapat és sorozatban vezette támadásait. Ebben a játékrészben sorra maradtak ki a ziccerek, szinte a hazaiak mentettek a vendégek kapujánál. A 64. percben megtört a jég és a bevetetlen kapuba talált csapatunk.Ezután mindent egy lapra tett fel a hazai csapat. A vendégeknél a 74. percben sorozatos reklamálásért – két sárga lappal – végleg kiállított játékos sújtotta saját csapatát. A hazaiak a 88. percben bedarálták a győztes gólt. A mérkőzés kilencven perc izgalmat hozott, időnként kemény játékkal. Küzdelmes mérkőzésen mindkét csapat gólra törően játszott.  A mezőnyben jól játszó vendégeket győztek le a hazaiak.

A játékvezetők nem befolyásolták a mérkőzés eredményét. A felnőtt mérkőzésen a játékvezető kézben tartotta a felforrósodott hangulatú mérkőzést.