Őszi negyedik forduló

2014.09.15 13:28

MEGYEI III. OSZTÁLY

Negyedik forduló: 2014. szeptember hó 13.-14.

A bajnokság negyedik fordulójában Csapatunk a 100%-os Cserkeszőlő csapatához látogatott.

Férfi ifjúsági:

CSERKESZŐLŐ SE   - BESENYSZÖGI SE      2 – 5   ( 1 – 2)                    Cserkeszőlő: 25 néző

Játékvezető:  Mati Viktor    segítője: Pál Tibor.

Cserkeszőlő: Nagyszombati – Gortva I. – Gortva L – Nagy – Cseuz – Polgár – Törőcsik – Fejes – Markovics – Téren D – Téren Z –

Besenyszög: Szabó S – Fejes – Gilszki – Gólya – Héja – Koncsik – Nyeső A – Papp Dominik (Czakó T 80. ) – Varga T (Varga P. 82.) – Lévai Z (Nyeső CS. 83.) –

Góllövők:  Téren Z (14.) illetve Varga T. (22. és 71.)- Koncsik (30. és 59.) – Lévai Z. (76.)

Sárga lap: Markovics (69.) illetve Czakó T (84.)

Esőáztatta talajon kezdődött a mérkőzés. Az időjárás, 40 percen át áztatta az amúgy is napok óta felázott pályát. A csúszkálós, saras pályához a hazaiak alkalmazkodta hamarabb és egy védelmi megingás után betaláltak csapatunk kapujába. Ezek után feltámadtak játékosaink és sorozatos helyzetek után 2 – 1 –es vezetéssel vonultak le a félidőben.

A szünet után folytatódott a gólhelyzetek kidolgozása, de nem akart a következő találat megszületni. A fölényünket végül gólokra váltottuk és könnyedén zsebeltük be az idegenbeli három pontot. Az ifjúsági csapat valamennyi játékosa kivette részét a győzelem kiharcolásában.

Férfi felnőtt:

CSERKESZŐLŐ SE – BESENYSZÖ SE      0 – 0                          Cserkeszőlő: 75 néző

Játékvezető: Leitman Attila        segítői: Pál Tibor és Mati Viktor

CSERKESZŐLŐ: Kakuk – Illés Attila (Fodor 46.) – Illés Arnold –Gál J. – Kátai (Varga Attila 29.) - Varga András – Papp (Kun 76.) –Határ – Kupecz (Sluk 72.) –Papp –Gál I. –

BESENYSZÖG: Sléder – Varga N. – Tímári – Serfőző – Telek – Fullajtár (Danajka 59.) – Czapkó T (Hajdú P.70.) – Bali – Jánosi – Donkó – Kiszely Sz. –

További cserék: Bartus, Tari. illetve Kovács M, Kecső K, Szabó S.

Sárga lap: Kátai (77.), Határ (27.) illetve Fullajtár (16.), Kiszely Sz. (24.), Czapkó T. (67.)

Két sárga után piros lap: nincs illetve Serfőző (38. és 76.), Jánosi (45. és 73.)

A pálya állapota az ifjúsági mérkőzésen tovább romlott. Csapatunk erősen kezdett és öt perc alatt a gólhelyzetek sorozatát dolgozta ki a hazaiak kapuja előtt. A nagy múltú hazai kapus góloktól mentette meg csapatát. A fergeteges kezdés után talpra állt a hazai csapat és kiegyenlítődött a játék. A két csapat felváltva vezette támadásait de, vagy a kapusok védtek nagyszerűen vagy a védelem verte vissza a támadást. A csúszós talajon a játékvezető nem díjazta a becsúszó szerelést és csapatunknál szaporodtak a sárga lapok. A hazaiak élvezték a hazai pálya előnyét, mert velük szemben a becsúszásokat másképpen ítélte meg a játékvezető. A szünetig egyik csapat sem tudott előnyre szert tenni. Szünet után megváltozott a játékvezetői vezetési gyakorlat, és a 60. perctől már borotva élen táncolt a csapatunk, mert a következő sárga lapos figyelmeztetés hátrányt jelentett létszámban. Továbbra is nagy küzdelem folyt a pályán. A 73. percen az első gyalogot, a 76. percben a második gyalogot is bebuktuk. Ettől a perctől megváltozott a mérkőzés képe, a hazaiak egyre többet támadtak egyre láthatóbb és érezhetőbb játékvezetői segédlettel. Kontra támadásainkat rendre lesnek ítélték és nem engedte a játékvezető a kontra támadást. Itt köszönjük a szabadrúgásokat, mert az előnyszabály a mérkőzés ezen, szakaszán már nem létezett csapatunk számára. Három perc hosszabbítást jelzett a J.T. de 99.percben vetett véget a mérkőzésnek, úgy hogy már  a sötét is hátráltatta a játékot. A hazaiak nem tudtak bennünket két vállra fektetni. Valamennyi játékos dicséretet érdemelt ezen a mérkőzésen, mert a végjátékban a maximumot nyújtották és bírták erővel kilencven percen át, ezen a sáros pályán. Nagyszerű, színvonalas mérkőzést vívott a két csapat, hiszen a publikum ki lett szolgálva. Az egy gólos mérkőzésen igazságos döntetlen született.

Eredmények:

Felnőtt                 Ifjúsági

Cserkeszőlői SE                - Besenyszögi SE                            0 – 0                     1 – 5

Kenderes I.                        - Jászjákóhalmi KSE                         elmaradt               2 - 0

FC Jászszentandrás           - Kunmadaras KSE                          0 – 3                     4 - 2