2015.04.27 14:25

MEGYEI HARMADOSZTÁLY.

CSERKESZŐLŐ  MAGÁLLÍTOTTA  KUNMADARAS CSAPATÁT

FÉRFI FELNŐTT BAJNOKSÁG:

BESENYSZÖGI SE – TISZASZŐLŐSI KSE      2 - 1      (1 - 1)            Besenyszög: 85 néző

Játékvezető: Gömöri gyula         Segítői:  Major István és Szántó Zoltán

BESENYSZÖG:  Sléder Gábor– Varga Norbert - Czapkó Tibor – Fejes L. –  Kiszely Szabolcs - Tímári Csaba –  Annus Árpád - Telek Péter – Kovács Mihály -  Bali Imre – Jánosi Dániel – Donkó Krisztián

Cserék: Szabó Sebestyén,  Csajbók Ádám, Hajdú Péter

Edző: Czapkó Tibor

TISZASZŐLŐSI KSE: Kalóz Imre – Székely Gyula – Madarász Csaba – Horváth Zsolt (Molnár László 68.) – Szabó István – Duka Albert – Tolvaj Geregő – Darai Rajmund – Szatmári János – Kocsmár Roland – Nagy Tibor.

Csere: Papp Csaba

Edző: Molnár László

Góllövők:  Annus Árpád (39.perc),  Czapkó Tibor ( 87.perc) illetve Kocsmár Roland (31.perc)

Napsütéses, meleg időben került sor a mérkőzésre. Az első percekben a 35 főből álló vendégszurkolók fergeteges biztatásba kezdtek. Óriási biztatás, lendületbe hozta a vendégeket és gyors támadásokat vezettek, de nem voltak kapura veszélyesek. A hazaiak lassan belendültek és óriási nyomás alá helyezték a vendégek kapuját. Egész pályás letámadásba kezdtek a hazaiak és félpálya kiadóvá vált. Ekkor jött a bosszú és kontrából megszerezték a vendégek a vezető gólt. Tovább veszélyeztettek a hazaiak, és a 39.percben Annus Árpád sérülése után először újra gólt szerzett,  11-esből. A hátra lévő időben, mezőnyfölényben játszottak a hazaiak, de gólt már nem értek el szünetig.

A szünet után a hazaiak vették át a kezdeményezést és sorozatosan veszélyeztették az ellenfél kapuját.  54. percben óriási ziccert hibázott a hazai csapat, majd az 57. percben csattant a kapufa, de gól nem született. Már-már, elnémultak a vendégszurkolók és a hazaiak gólt kiabáltak, de a vendégek kapusa nagyszerű formában őrizte kapuját, ha már a védők nem tudták a hazaiak csatárát megakadályozni, akkor nagyszerűen hárított a kapus. Egyre fogyott az idő, amit a vendégek a sportszerűség határán nagyszerűen húztak. A vendégek már kezdtek ünnepelni, azonban a 87. percben 20 méterről szabadrúgáshoz jutottak a hazaiak. amit a felállított sorfal mellett Czapkó Tibor nagyszerűen nyesett el és a sarokba vágódó labdát, már nem tudta a vendégek kapusa hárítani. Innen kezdve már a pályán nem történt jelentősebb esemény.

Két jól felkészült csapat küzdelméből a hazaiak kerültek ki győztesen, és megérdemelten tartották, otthon a három bajnoki pontot. Ma a csapat egységesen vizsgázott jelesre a küzdelemből. A vendégek nagyszerűen tartották magukat és jól szervezték a védekezést és a kevés támadást is.

A mai napon a játékvezetői hármas jól látta el a feladatát. Nem adtak okot a támadásra. Így a mai napon egy hajtós, jó mérkőzést láthattak a szurkolók, ami az izgalomtól nem volt mentes.

FÉRFI FELNŐTT BAJNOKI TABELLA ÁLLÁSA

1. CSERKESZŐLŐI SE                  18   13    3      2                    59 -  18                 42 pont
  2. BESENYSZÖGI  SE                   18   11     4     3                    31 -  23                 37 pont
  3. KENDERES I.                           17   11     2     4                    42 -  23                 35 pont
  4. FC JÁSZSZENTANDRÁS           18   10     1     7                    36 -  26                 31 pont
  5. KUNMADARAS KSE                 18     7     7     4                    49 -  32                 28 pont
  6. KENGYEL LSE                         18     5     3   10                    30 -  54                14 pont  (-4)
  7. JÁSZJÁKÓHALMI KSE              17     3     5     9                    17 -  31                 14 pont
  8. TISZASZŐLŐSI  KSE                 17     2     4   11                    22 -  45                 10 pont
  9. LURKÓ FOCIMÁNIA                   17     2     1   14                    26 -  60                   7 pont

EREDMÉNYEK:

Besenyszögi SE     - Tiszaszőlősi KSE                      2 - 1      (1 -  1)

FC Jászszentandrás- Kengyel LSE                            5 -  0      ( 2 - 0)

Lurkó Focimánia      - Jászjákóhalmai KSE              nincs eredmény közzétéve

Cserkeszőlői SE      - Kunmadaras KSE                   2 -  1      ( 0 -  1)

LURKÓ FOCIMÁNIA ÁTGÁZOLT a JÁSZJÁKÓHALMAI CSAPATON.

U – 21, FÉRFI IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG:

BESENYSZÖGI SE  – TISZASZŐLŐSI KSE          3 - 3      (3 - 2)          Besenyszög: 75 néző

Játékvezető: Major István          Segítője:  Szántó Zoltán

BESENYSZÖG:  Szabó Sebestyén -  Héja Norbert – Fejes Levente -  Lévai Zoltán – Danajka Balázs (Szabó Gyula 83.) – Serfőző Attila –Papp Dominik Róbert - Varga Patrik – Nyeső Attila – Koncsik Ádám  – Gilszki Patrik (Nagy Dávid 46.) -Varga Tamás (Czakó Tamás 79.)–

Edző: Sléder Gábor