2015.03.30 16:28

MEGYEI HARMADOSZTÁLY.

CSERKESZŐLŐ és KENGYEL GÓLZÁPOROS GYŐZELEMMEL ZÁRTÁK a HÉTVÉGÉT

FÉRFI FELNŐTT BAJNOKSÁG:

KÖZÉPTISZAI MEDOSZ SK - BESENYSZÖGI SE       2 - 3      (1 - 0)            Kenderes: 40 néző

Játékvezető: Visnyei Zoltán       Segítői:  Kálnai Milán és Sütő Zsolt

KÖZÉPTISZAI MEDOSZ SK: Rostás – Sipos – Monoki – Veres – Pádár – Csizi (Csontos 72.) – Földvári (Nagy 89.)– Koszta – Lakatos – Farkas.

Vezető edző: Pádár Mihály

További  cserék: Zsindely, Majláth

BESENYSZÖG:  Sléder G. – Czapkó T. – Fejes L. – Kiszely Sz. - Tímári Cs. – Lévai Z. - Telek P. – - Somogyi Sz.  – Deregi - Bali I. – Jánosi D.

Cserék: Szabó S.,  Hajdú P., Kecső K., Csajbók Á.

Edző: Czapkó Tibor

Góllövők:  Lakatos V. 20. - Farkas T. 77. és Deregi G. 58. – Tímári CS 72. – Bali I. 74.

Az időjárás nem volt tavaszias, hiszen kellemetlen, erős szélben kezdődött a mérkőzés, mely nem gyengült, hanem időnként viharossá fokozódott a mérkőzés folyamán is. Mindkét csapat számára fontos volt a győzelem. A hazaiaknak a listavezetőt kell szorosan követni a vendégek pedig vissza akarták hódítani a második helyet a dobogón és közelíteni a listavezetőhöz.

A hazaiak kezdtek jobban, hiszen a pályán hosszába fújó szél, őket támogatta. A vendégek felkészültek a támadásokra és sorra verték vissza a támadásokat. Enyhe mezőnyfölény alakult ki a hazaiak számára. Lassan felébredtek a vendégek is, akik ismét csak a gólhelyzetig jutottak el, de a befejezés nem sikerült. A 20 percben már – már felszabadulni látszott a vendégek kapuja, de a hazai csapat mégis talált egy gólt. Három vendégvédő asszisztált a gólhoz. Ezután egyenlő erők küzdelme folyt a pályán, felváltva veszélyeztették a csapatok a kapukat.

Szünet után már a vendégeket támogatta az erős szél, ami a támadásoknál is megmutatkozott. Enyhe mezőny fölénybe kerültek a vendégek és közben a hazaiak fáradni kezdtek. Egyre másra borultak a játékosok, hiszen a játékot felváltotta a hazaiaknál a keménység illetve a durvaság is. A vendégek fölénye az 58. percben az egyenlítést hozta, majd a 72. és 74. percekben góllá érett a csapat munkálkodása. A 77. percben figyelmetlenség eredménye, hogy a hazaiak ismét találtak egy gólt. Innen kezdve a vendégek uralták a játékot, sőt a hazaiak kezdték elveszteni a fejüket, de a győzelem már ekkor nem volt veszélyben.  A második félidőben győzött a türelem és

erőnlét, így a vendégek emelt fővel távozhattak, és a három pontnak örülhettek, melyért alaposan meg kellett küzdeni.

Két jól felkészült csapat küzdelméből a vendégek kerültek ki győztesen, és megérdemelten vitték el a három bajnoki pontot.  A játékvezetők jól vezették a mérkőzést.

FÉRFI FELNŐTT BAJNOKI TABELLA ÁLLÁSA

1. CSERKESZŐLŐI SE                         14   11    2      1                    51 -  16                 35 pont
  2. BESENYSZÖGI  SE                           14     9     3     2                    24 -  15                 30 pont
  3. KENDERES I.                                   14     9     2     3                    37 -  21                 29 pont
  4. KUNMADARAS KSE                         15     6     6     3                    42 -  27                 24 pont
  5. FC JÁSZSZENTANDRÁS                   15     7     1     7                    27 -  25                 22 pont
  6. JÁSZJÁKÓHALMI KSE                      14     3     3     8                    17 -  25                 12 pont
  7.  KENGYEL LSE                                14     4     2     8                    24 -  44                10 pont  (-4)
  8. TISZASZŐLŐSI  KSE                         14     2     2   10                    19 -  41                   8 pont
  9. LURKÓ FOCIMÁNIA                          14     2     1   11                    25 -  52                   7 pont

EREDMÉNYEK:

Kenderes I.              - Besenyszögi SE                               2 -  3      (1 -  0)

Kengyel LSE             - Tiszaszőlős KSE                                5 -  1      ( 2 -  0)

Jászjákóhalmi  KSE- Kunmadaras KSE                             1 -  1      ( 0 -  1)

FC Jászszentandrás- Cserkeszőlői SE                             1 -  5      ( 0 -  3)

U – 21, FÉRFI IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG:

DOBOGÓSOK EGYARÁNT BEGYŰJTÖTTÉK A HÁROM PONTOT.

KÖZÉPTISZAI MEDOSZ SK -  BESENYSZÖGI SE      2 - 4      (2 - 0)       Kenderes: 20 néző

Játékvezető: Kálnai Milán           Segítője:  Sütő Zsolt

KÖZÉPTISZAI MEDOSZ SK:  Penti Alex – Penti János – Bácsi (Balázs 67.)– Andrási E. – Rafael Z. – Dmeter (Andrási Cs. 86.) – Burai – Baktai – Rafael J. (Pánti A. 80.) – Molnár – Puporka.